Správna voľba výberu stavebnej firmy na exteriérové stavebné práce

 

Správna voľba výberu stavebnej firmy na exteriérové stavebné práce

Pokiaľ sa plánujete pustiť do exteriérových stavebných prác, tak by ste si mali dať záležať na výbere správnej stavebnej firmy, ktorá má najväčší vplyv na kvalitu vykonanej práce. Zvlášť si treba všímať, aké služby stavebná firma ponúka, pretože práve táto skutočnosť vám môže veľa napovedať o danej spoločnosti.

Pod pojmom stavebné práce si môžeme predstaviť množstvo úkonov ako je murovanie, maľovanie, stierkovanie, tvorba fasády, zavádzanie elektriny a mnoho ďalších. Na každú túto prácu je potrebná určitá zručnosť a odbornosť. Tú vedia zabezpečiť len tie najväčšie stavebné firmy, ktoré zamestnávajú množstvo špecializovaných odborníkov na jednotlivé práce.

Problémom je, že aj mnoho malých stavebných firiem sa pokúša ponúkať viac služieb na úkor kvality. Vhodné je tak všímať si firmy, ktoré sa zameriavajú na jednu činnosť. Ak potrebujete vymaľovať, tak si zavoláte maliarsku firmu, keď potrebujete niečo vymurovať, tak si zavoláte murára a keď zas potrebujete zaviesť elektriku do domu, tak si zavoláte elektrikára.

V duchu tejto myšlienky som založil firmu Exterierstav. Zameriavame sa výhradne na exteriérové práce ( oplotenie, terénne práce, odvodnenie spevnených plôch, realizácia oporných múrov, obrubníky, oporné múry, chodníky , parkoviská, spevnené plochy, ...)

Naším cieľom je spokojnosť zákazníkov a preto sa snažíme robiť našu prácu spoľahlivo a na profesionálnej úrovni. Zameriavame sa len na jednu oblasť stavebných prác, s ktorou máme skúsenosti a preto vám vieme zabezpečiť kvalitné služby.

Prácu vykonávame podľa dohody s investorom, dodržiavame termíny, rozpočty a v neposlednom rade naše slovo. Sme flexibilní a vieme sa prispôsobiť potrebám našich zákazníkov.

 

 

 

Kde pôsobíme?

Bratislava a okolie, Senec a okolie, Šamorín a okolie, Galanta a okolie, Trnava a okolie

Zameranie a poradenstvo

Poradíme a zameráme stavbu a následne Vám pošleme presnú cenovú ponuku.

Kompletný servis

Máme stroje, nákladné autá a techniku. Vieme ponúknuť kompletný servis od navozenia materiálu až po profesionálnu a odbornú prácu.

Záruka a servis

Na všetky dodané služby a aj materiály poskytujeme servis a záruku.

Napíšte nám!

Exterierstav spol. s.r.o.

Studené, 90044, Most pri Bratislave
Slovenská republika
E-mail: exterierstav@gmail.com
Prevádzková doba - 8:00-17:00
Sobota - 8:00 - 12:00
Juhos Arpád
cenové ponuky, poradenstvo
+421 905 806 775
Richard Botló
zameranie, poradenstvo
+421 908 423 553